Stålstolpe PLUS för Nedgjutning Svart 236 cm
Nyhet

för Nedgjutning Svart 236 cm
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Beskrivning
Svart, pulverlackerat stålstolpe med ett enkelt och modernt uttryck. Den passar till den moderna byggstilen, harmonierar vackert med både trästaket, glasstaket och stålspaljéer, och ger din trädgård, terrass eller balkong ett elegant och exklusivt utseende.
Stålstolpen måste gjutas ner till frostfritt djup på 90 cm.
Passar till:
- Saga staket 150×150 cm – art. nr. 17653-4
- Tokyo staket 180×140 cm – art. nr. 17411-4 og 17413-4
- Stålspaljé 90×140 cm – art. nr. 961662 och 961624
Stolpe:
- Stålstolpe 8×8×236 cm.
- Varmgalvaniserat stål – pulverlackerat m/struktur svart RAL9005.
- Godstjocklek 2 mm.
- För nedgjutning.
Stolpskydd:
- 1 svart plastpropp för avslutning på toppen.
Specifikationer:
- Längd (cm): 236
- Färg: Svart RAL 9005
- Material: Stål
- Yta: Varmgalvaniserad och pulverlackerad m/struktur
- Bredd (cm): 8
- Höjd (cm): 8
- CE-märkning: Nej
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 20398-15 |
| Bredd | 8 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Längd | 236 cm |
| Höjd | 8 cm |
| Yta | Varmgalvaniserat och pulverlackerat |
| Materialtyp | Stål |
| EAN-nr | 5703393752109 |
