Grind Jabo ToröMått: (BxHxD) 95x90x2,5 cm
1 839 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
95 cm

Torö
Mått: (BxHxD) 95x90x2,5 cm
1 839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Våra metallstaket och grindar är moderna, tidlösa och robusta kreationer som finns i mängder av olika utföranden. Kvaliteten känns igen i varje detalj, och det finns alltid en design som passar oavsett om du söker ett klassiskt utseende, eller det modernt avskalade.
Varumärke
JaboBeskrivning
Våra metallstaket och grindar är moderna, tidlösa och robusta kreationer som finns i mängder av olika utföranden. Kvaliteten känns igen i varje detalj, och det finns alltid en design som passar oavsett om du söker ett klassiskt utseende, eller det modernt avskalade.
Dokument
Recensioner
Ingemar HVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerar mycket bra, lätt att montera, snygg
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 34000 |
| Bredd | 95 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Serie | Torö |
| Typ | Grind |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Vikt | 9 kg |
| EAN-nr | 7392118340004 |

