Grind Jabo ToröMått: (BxHxD) 120x90x2,5 cm
1 629 kr
1 548 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
120 cm

Torö
Mått: (BxHxD) 120x90x2,5 cm
1 548 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Våra metallstaket och grindar är moderna, tidlösa och robusta kreationer som finns i mängder av olika utföranden. Kvaliteten känns igen i varje detalj, och det finns alltid en design som passar oavsett om du söker ett klassiskt utseende, eller det modernt avskalade.
Varumärke
JaboBeskrivning
Våra metallstaket och grindar är moderna, tidlösa och robusta kreationer som finns i mängder av olika utföranden. Kvaliteten känns igen i varje detalj, och det finns alltid en design som passar oavsett om du söker ett klassiskt utseende, eller det modernt avskalade.
OBS! Beslag och skruvar medföljer ej.
Dokument
Recensioner
Ingemar HVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerar mycket bra, lätt att montera, snygg
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 34001 |
| Bredd | 120 cm |
| Färg | Svart |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Material | Metall |
| Serie | Torö |
| Produkttyp | Grind |
| Vikt | 9 kg |
| EAN-nr | 7392118340011 |

