


Grind Skotte GardenPopulär Dubbel Svart 360x90/120 cm
3 579 kr5 490 kr
Spara 35 %
Kampanj
2 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Populär Dubbel Svart 360x90/120 cm
3 579 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Stilren dubbelgrind av förgalvaniserat stål, som passar ihop till staketen i samma serie Populär.
Dubbelgrinden är zinkfosfaterad och pulverlackad i en Svart kulör.
Specifikationer:
- Inkluderar 2 st 160 cm stolpar för ingjutning, 4 st gångjärn, 2st grindspärrar till mark och 1 st grindlås
- Längd på grindstolpe ovanför mark: 105 cm
- Passar till staket i samma serie
Enkel och smidig montering.
Specifikationer:
- Inkluderar 2 st 160 cm stolpar för ingjutning, 4 st gångjärn, 2st grindspärrar till mark och 1 st grindlås
- Längd på grindstolpe ovanför mark: 105 cm
- Passar till staket i samma serie
Enkel och smidig montering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 102042 |
| Bredd | 60 mm |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Serie | Populär |
| Produkttyp | Grind |
| Höjd | 1200 mm |
| Längd | 3600 mm |
| Vikt | 38,2 kg |
| EAN-nr | 7350125472217 |
