Grind PLUS Skagen Lyx 150x80 cm Vit
1 429 kr
1 086 krSpara 24 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
LåsbeslagEnkelt låsbeslag PLUS Skagen/Retro
873 kr
Skagen Lyx 150x80 cm Vit
1 086 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Grind Skagen 150x80 cm Vit är tillverkat i furu/gran som är grundbehandlat med ett vattenbaserat träskyddsmedel och grundmålat 2 gånger i vitt.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Grind Skagen 150x80 cm Vit är tillverkat i furu/gran som är grundbehandlat med ett vattenbaserat träskyddsmedel och grundmålat 2 gånger i vitt.
Egenskaper:
- Tillverkat i furu/gran
- Dimension spjälor: 21x55 mm
- Dimension reglar: 21x70 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfri skruv
- Grinden är förstärkt med extra reglar
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera grinden. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 100-110 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 100-110 cm högre än grinden.
- Tillverkat i furu/gran
- Dimension spjälor: 21x55 mm
- Dimension reglar: 21x70 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfri skruv
- Grinden är förstärkt med extra reglar
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera grinden. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 100-110 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 100-110 cm högre än grinden.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 13643-13 |
| Bredd | 150 cm |
| Produkttyp | Grind |
| Material | Furu |
| Serie | Skagen |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 4,2 cm |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 5703393136435 |
