Glasstaket Hortus med Aluminiumskena Rökfärgat 100x100
Rek. pris 919 kr
779 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

med Aluminiumskena Rökfärgat 100x100
779 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Elegant glasstaket. detta stilrena och rökfärgade glasstaket är perfekt för trädgården eller terrassen. skapa lä och rama in en mysig sitthörna samtidigt som du bevarar utsikten och den rymliga känslan.
Varumärke
HortusBeskrivning
Elegant glasstaket. detta stilrena och rökfärgade glasstaket är perfekt för trädgården eller terrassen. skapa lä och rama in en mysig sitthörna samtidigt som du bevarar utsikten och den rymliga känslan.
Glasstaket är enkelt att montera med förborrade hål i aluminiumlisten. det medföljer fyra skruvar och en borr per glasstaket. multistolpen, som kan beställas separat, gör det möjligt att konfigurera staketet i rad, l- eller u-form.
specifikationer
- färg: rökfärgat
- material: glas
- höjd: 100 cm
- bredd: 100 cm
- djup: 0,6 cm
specifikationer
- färg: rökfärgat
- material: glas
- höjd: 100 cm
- bredd: 100 cm
- djup: 0,6 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 116-041 |
| Färg | Rökfärgad |
| Bredd | 1000 mm |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Längd | 0,6 cm |
| Material | Säkerhetsglas |
| Produkttyp | Staket |
| Vikt | 18,1 kg |
| Modell | Rökfärgat glas |
| Storlek | 100 x 100 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Bredd | 100 cm |
| EAN-nr | 5705858061696 |




