Glasstaket PLUS 55,4x176 Inkl Beslag
1 490 kr
1 341 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

55,4x176 Inkl Beslag
1 341 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Glasstaket från PLUS tillverkat av 6 mm härdat glas. Levereras med 6 st glasbeslag. Glasstaketet bör inte användas på en upphöjdnad då glaset inte är laminerat och fallrisk finns.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Glasstaket från PLUS tillverkat av 6 mm härdat glas. Levereras med 6 st glasbeslag. Glasstaketet bör inte användas på en upphöjdnad då glaset inte är laminerat och fallrisk finns.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 175342-1 |
| Bredd | 554 mm |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 1760 mm |
| Material | Härdet Glas |
| Produkttyp | Staket |
| EAN-nr | 5703393729354 |
