Glasstaket PLUS 90x91 Frostat
fr.3 144 kr
fr.2 492 krFrån 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

90x91 Frostat
2 492 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Glasstaket från PLUS i 8 mm laminerat glas. Inklusive 4 beslag.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Bredd | 900 mm |
| Produkttyp | Glasstaket |
| Material | Glas |
| Glastjocklek | 8 mm |
| Höjd | 910 mm |
| Vikt | 15,2 kg |
| Glas | Frostat glas |
| Utförande | Runda beslag, Standard beslag |

