Glasstaket PLUS 90x91 Klarglas
fr.1 882 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

90x91 Klarglas
1 882 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Glasstaket från PLUS i 8 mm laminerat glas. Inklusive 4 beslag.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Bredd | 900 mm |
| Glas | Klarglas |
| Höjd | 910 mm |
| Material | Glas |
| Glastjocklek | 8 mm |
| Produkttyp | Glasstaket |
| Vikt | 15,2 kg |
| Utförande | Runda beslag, Standard beslag |

