Glasstaket PLUS Frostat 90x91 Runda Beslag
2 199 kr
1 759 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Frostat 90x91 Runda Beslag
1 759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Glasstaket från PLUS i 6 mm härdat glas. Inklusive svarta varmgalvaniserade beslag som passar till runda stolpar.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Glasstaket från PLUS i 6 mm härdat glas. Inklusive svarta varmgalvaniserade beslag som passar till runda stolpar.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 175402-1 |
| Bredd | 900 mm |
| Glas | Frostat glas |
| Höjd | 910 mm |
| Material | Glas |
| Glastjocklek | 6 mm |
| Produkttyp | Glasstaket |
| Vikt | 12,2 kg |
| EAN-nr | 5703393731746 |

