Glasstaket PLUS Klart Glas 90x180 Inkl 6 st Beslag
1 840 kr
1 748 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Glasstaket i klart glas från PLUS tillverkat av 6 mm härdat glas. Levereras med 6 st glasbeslag. Glasstaketet bör inte användas på en upphöjdnad då glaset inte är laminerat och fallrisk finns.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Glasstaket i klart glas från PLUS tillverkat av 6 mm härdat glas. Levereras med 6 st glasbeslag. Glasstaketet bör inte användas på en upphöjdnad då glaset inte är laminerat och fallrisk finns.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 175353-1 |
| Bredd | 900 mm |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 1800 mm |
| Material | Härdat Glas |
| Produkttyp | Staket |
| EAN-nr | 5703393728449 |
