Avfallsskjul PLUS Lund 325x85x124 cm
8 098 kr
7 288 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Lund 325x85x124 cm
7 288 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

De många olika sopkärlen för sopsortering kan förstöra en liten trädgård eller uppfarten till huset. Men som tur är kan man göra något åt det: Göm sopkärlen i ett smart skjul som t.ex. detta - med plats för flera sopkärl i rad. På så sätt är det lätt att sortera avfall och ta hand om miljön.
Varumärke
PLUSBeskrivning
De många olika sopkärlen för sopsortering kan förstöra en liten trädgård eller uppfarten till huset. Men som tur är kan man göra något åt det: Göm sopkärlen i ett smart skjul som t.ex. detta - med plats för flera sopkärl i rad. På så sätt är det lätt att sortera avfall och ta hand om miljön.
Specifikationer
- Sidoramar: 34x68 mm
- Lameller: 7x72 mm
- Försedd med slagskruvar i rostfritt stål
- Svampbehandlad och grundmålad två gånger i svart
- Sidoramar: 34x68 mm
- Lameller: 7x72 mm
- Försedd med slagskruvar i rostfritt stål
- Svampbehandlad och grundmålad två gånger i svart
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 16672-15 |
| Djup | 3,4 cm |
| Serie | Nostalgi |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Höjd | 180 cm |
| Produkttyp | Skärm |
| Bredd | 180 cm |
| Material | Furu/Gran FSC |
| Vikt | 16 kg |
| EAN-nr | 5703393166722 |
