Skärm PLUS Klink Avfallsskjul
fr.4 939 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Dölj din soptunna med stil med avfallsskjul i trä från PLUS.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Djup | 970 mm |
| Serie | Klink |
| Höjd | 1080 mm |
| Produkttyp | Skärm |
| Bredd | 1924 mm |
| Material | Trä |
| Färg | Grundmålad Svart, Tryckimpregnerat |


