Aluminiumstaket Skotte Garden Rand Svart
fr.1 890 kr
fr.1 399 krFrån 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rand Svart
1 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Rama in din uteplats eller altan med denna svarta, pulverlackerade skärm som kan användas för att skydda mot sol, vind och insyn. Tillverkad av slitstarkt aluminium som håller många år framöver. Genom att köpa flera skärmar kan du enkelt skapa en snygg och sammanhängande skärmvägg. Skärmen består av horisontella ribbor som är 90 mm breda, med ett mellanrum på 39 mm.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Rama in din uteplats eller altan med denna svarta, pulverlackerade skärm som kan användas för att skydda mot sol, vind och insyn. Tillverkad av slitstarkt aluminium som håller många år framöver. Genom att köpa flera skärmar kan du enkelt skapa en snygg och sammanhängande skärmvägg. Skärmen består av horisontella ribbor som är 90 mm breda, med ett mellanrum på 39 mm.
Egenskaper
Skyddar mot vind och insyn
Hållbart material
Enkel att montera
Skyddar mot vind och insyn
Hållbart material
Enkel att montera
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Produkttyp | Aluminiumstaket |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 100 mm |
| Längd | 1800 mm |
| Serie | Rand |
| Färg | Svart |
| Höjd | 900, 1600 mm |
