Grind Skotte Garden Arkad
fr.1 449 kr
fr.999 krFrån 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Arkad
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Grind av galvat stål. Kompletteras med träreglar 45x45 mm. Grinden har förborrade hål samt medföljande träskruv för att fästa träreglarna. Perfekt grind för att komplettera ditt Arkad-staket. Välj själv hur bred grinden ska bli. Gör den extra bred för att enkelt kunna köra en skottkärra igenom exempelvis. Grindlås samt gångjärn ingår. Rekommenderad längd: 60- 90 cm.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Grind av galvat stål. Kompletteras med träreglar 45x45 mm. Grinden har förborrade hål samt medföljande träskruv för att fästa träreglarna. Perfekt grind för att komplettera ditt Arkad-staket. Välj själv hur bred grinden ska bli. Gör den extra bred för att enkelt kunna köra en skottkärra igenom exempelvis. Grindlås samt gångjärn ingår. Rekommenderad längd: 60- 90 cm.
Egenskaper
Hållbart material
Modern design
Enkel att montera
Skruv för montering av reglar medföljer
Hållbart material
Modern design
Enkel att montera
Skruv för montering av reglar medföljer
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Produkttyp | Grind |
| Material | Stål |
| Bredd | 600 mm |
| Längd | 850 mm |
| Serie | Arkad |
| Höjd | 20 mm |
| Färg | Silver, Svart |

