Grind Skotte Garden ArkadSvart
1 449 kr
999 krSpara 31 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Arkad
Svart
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Grind av galvat stål. Kompletteras med träreglar 45x45 mm. Grinden har förborrade hål samt medföljande träskruv för att fästa träreglarna. Perfekt grind för att komplettera ditt Arkad-staket. Välj själv hur bred grinden ska bli. Gör den extra bred för att enkelt kunna köra en skottkärra igenom exempelvis. Grindlås samt gångjärn ingår. Rekommenderad längd: 60- 90 cm.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Grind av galvat stål. Kompletteras med träreglar 45x45 mm. Grinden har förborrade hål samt medföljande träskruv för att fästa träreglarna. Perfekt grind för att komplettera ditt Arkad-staket. Välj själv hur bred grinden ska bli. Gör den extra bred för att enkelt kunna köra en skottkärra igenom exempelvis. Grindlås samt gångjärn ingår. Rekommenderad längd: 60- 90 cm.
Produktinformation
Artikelnummer: 102114
Dimensioner: L 60-90 x H 859 mm
Vikt: 10,4 kg
Material: Stål
Antal/förpackning: 2 st sidor, 2 gångjärn, 1 grindspärr
Färg: Svart
Artikelnummer: 102114
Dimensioner: L 60-90 x H 859 mm
Vikt: 10,4 kg
Material: Stål
Antal/förpackning: 2 st sidor, 2 gångjärn, 1 grindspärr
Färg: Svart
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 102114 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 600 mm |
| Längd | 850 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Produkttyp | Grind |
| Material | Stål |
| Serie | Arkad |
| EAN-nr | 7350125470664 |


