Mellanfäste Skotte Garden Populär/Tidlös
99 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
GrindGrind Skotte Garden Populär
1 590 krDubbelgrindDubbelgrind Skotte Garden Populär 360x90/120 cm Komplett
4 699 krStolpeStolpe Skotte Garden Populär & Tidlös Grå Med Fot 105 cm
429 krStaketStaket Skotte Garden Populär 180x90 cm
1 570 kr
Populär/Tidlös
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Mellanfäste för montering av staket. Produkten är tillverkad av galvaniserat stål och pulverlackerad. Passar till staketserien Populär och Tidlös från Skotte Garden.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Mellanfäste för montering av staket. Produkten är tillverkad av galvaniserat stål och pulverlackerad. Passar till staketserien Populär och Tidlös från Skotte Garden.
Dokument
Recensioner
Susanne LVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket bra, stabilt räcke.
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 102026 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 52 mm |
| Längd | 170 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Populär |
| Typ | Staket |
| Bredd | 37 mm |

