Staket Fornorth
fr.799 kr/stLägsta totalpris 3 900:-
fr.390 kr/stFrån 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Staket Fornorth
10 st / 3 900 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 399 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fornorths högkvalitativa stängselprodukter garanterar en robust och hållbar lösning för rätt stängsel som passar dina behov. Svetsat staket, vars robusthet ökas genom vikning. Stängsel är lätta att montera och kan kapas till lämplig längd. Vertikala 25 mm längder av tråd i toppen av elementet för att förhindra klättring över staketet.
Varumärke
FornorthBeskrivning
Fornorths högkvalitativa stängselprodukter garanterar en robust och hållbar lösning för rätt stängsel som passar dina behov. Svetsat staket, vars robusthet ökas genom vikning. Stängsel är lätta att montera och kan kapas till lämplig längd. Vertikala 25 mm längder av tråd i toppen av elementet för att förhindra klättring över staketet.
Kompatibel med en 150 cm staketstolpe som är ingjuten i marken.
Notera! Minsta beställningskvantitet för stängselelement är 10.
Specifikationer:
- Bredd: 2,5 m
- Varmförzinkad + pulverlackerad
- Kompatibel med 150 cm staketstolpe
- Hålstorlek: 200x50 mm
- Trådtjocklek: 3,5 mm
Notera! Minsta beställningskvantitet för stängselelement är 10.
Specifikationer:
- Bredd: 2,5 m
- Varmförzinkad + pulverlackerad
- Kompatibel med 150 cm staketstolpe
- Hålstorlek: 200x50 mm
- Trådtjocklek: 3,5 mm
Egenskaper
| Varumärke | Fornorth |
| Material | Metall |
| Typ | Staket |
| Bredd | 250 cm |
| Garanti | 1 år |
| Utförande | Trådtjocklek 3,5 mm |
| Färg | Grön, Svart |
| Storlek | 103x250, 123x250 cm |
