Aluminiumstolpe Skotte Garden Rand Svart
fr.349 kr
fr.249 krFrån 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rand Svart
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Svartpulverlackad aluminiumstolpe med avtagbar fot, som passar till skärmarna i serien Rand. Stolpen är flexibel och försedd med nyckelhål på tre av sidorna så du kan bygga ihop din skärmvägg på det sätt du önskar.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Svartpulverlackad aluminiumstolpe med avtagbar fot, som passar till skärmarna i serien Rand. Stolpen är flexibel och försedd med nyckelhål på tre av sidorna så du kan bygga ihop din skärmvägg på det sätt du önskar.
Egenskaper
Hållbart material
Flexibel montering
Hållbart material
Flexibel montering
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 102108-S |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium |
| Serie | Rand |
| Typ | Aluminiumstolpe |
| Höjd | 90 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Längd | 1000, 1700 mm |
