Avslustfäste Skotte Garden Klassisk Svart
FRI FRAKT
99 kr
79 krSpara 20 %Kampanj50 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Klassisk Svart
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Avslutsfäste för montering av staket. Produkten är tillverkad av galvaniserat stål och pulverlackerad i en svart kulör. Passar till staketserien Klassisk från Skotte Garden.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Avslutsfäste för montering av staket. Produkten är tillverkad av galvaniserat stål och pulverlackerad i en svart kulör. Passar till staketserien Klassisk från Skotte Garden.
Dokument
Recensioner
Östberg AVerifierad köpare
för 1 år sedanBra å stadig
+ Fina
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 102209 |
| Material | Stål |
| Serie | Klassisk |
| Höjd | 5,7 cm |
| Bredd | 3,7 cm |
| Färg | Svart |
| Längd | 110 mm |
| Höjd | 57 mm |
| Bredd | 37 mm |
| EAN-nr | 7350125471326 |






