Hörn PLUS stolparfot för nedgjutning För stolpar 9x9x cm - Längd 60 cmSvart
604 kr
459 krSpara 24 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
30 mm

stolparfot för nedgjutning För stolpar 9x9x cm - Längd 60 cm
Svart
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Hörna stolpfot för nedgjutning.
- Tjocklek 6 mm
- Skruvar måste köpas separat
- 4 st. franska skruvar behövs för montering
- Denna stolpbas är avsedd för 9 x 9 trästolpar
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 1460-15 |
| Djup | 71 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | Pyramid |
| Produkttyp | Stolphatt |
| Vikt | 0,07 kg |
| Bredd | 71 mm |
| Dimension | 71x71 mm |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 5703393735874 |


