Hörnstolpe PLUS Med Fot inkl. Bultar För TrappräckeSvart RAL 9005
546 kr
518 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

Med Fot inkl. Bultar För Trappräcke
Svart RAL 9005
518 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stålstolpar är ett bra alternativ till trästolpar eftersom de inte kräver något underhåll eller efterbehandling med målning. Kombinera stålstolparna med de olika glasstaketen för snygga kontraster.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Stålstolpar är ett bra alternativ till trästolpar eftersom de inte kräver något underhåll eller efterbehandling med målning. Kombinera stålstolparna med de olika glasstaketen för snygga kontraster.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 20409-15 |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Vikt | 3,5 kg |
| Djup | 45 mm |
| Höjd | 1033 mm |
| Material | Stål |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Stolpe |
| Bredd | 45 mm |
| EAN-nr | 5703393745323 |


