
Limträstolpe PLUS70x70Grundmålad Vit, H: 2070 mm, Spetsig/Avrundad
623 kr 729 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg

70x70
Grundmålad Vit, H: 2070 mm, Spetsig/Avrundad 623 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Limträstolpe från PLUS. Välj mellan olika längder och hur ändarna ska se ut.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 18144-13 |
| Färg | Grundmålad Vit |
| Djup | 70 mm |
| Dimension | 70x70 mm |
| Höjd | 2080 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Utförande | Spetsig/Avrundad |
| Material | Trä |
| Typ | Stolpe |
| EAN-nr | 5703393181442 |
