Limträstolpe PLUS 70x70Grundmålad Svart, H: 2070 mm, Spetsig/Avrundad
590 kr
531 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grundmålad Svart

70x70
Grundmålad Svart, H: 2070 mm, Spetsig/Avrundad
531 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Limträstolpe från PLUS. Välj mellan olika längder och hur ändarna ska se ut.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 18144-15 |
| Färg | Grundmålad Svart |
| Djup | 70 mm |
| Dimension | 70x70 mm |
| Höjd | 2080 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Utförande | Spetsig/Avrundad |
| Material | Trä |
| Typ | Stolpe |
| EAN-nr | 5703393726148 |

