
Limträstolpe PLUS90x90
fr. 569 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Utförande
Välj Höjd
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Limträstolpe från PLUS. Välj mellan olika längder och hur ändarna ska se ut.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 20370-1P |
| Material | Trä |
| Typ | Stolpe |
| Dimension | 90x90 mm |
| Färg | Grundmålad Svart, Grundmålad Vit, Tryckimpregnerat |
| Utförande | Avrundad/Rakt sågad, Spetsig/Avrundad |
| Höjd | 2080, 2370, 2380, 2670, 2680, 2970, 2980 mm |
| Djup | 90 mm |
| Bredd | 90 mm |
