Limträstolpe PLUS 90x90Grundmålad Vit, H: 2100 mm, Spetsig/Avrundad
751 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grundmålad Vit
Utförande:
Spetsig/Avrundad
Höjd:
2080 mm

90x90
Grundmålad Vit, H: 2100 mm, Spetsig/Avrundad
751 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 599 kr
Varumärke
PLUSBeskrivning
Limträstolpe från PLUS. Välj mellan olika längder och hur ändarna ska se ut.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 18147-13 |
| Färg | Grundmålad Vit |
| Djup | 90 mm |
| Utförande | Spetsig/Avrundad |
| Höjd | 2080 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Material | Trä |
| Typ | Stolpe |
| Dimension | 90x90 mm |
| EAN-nr | 5703393181473 |

