
Limträstolpe PLUS90x90Grundmålad Vit, H: 2370 mm, Avrundad/Rakt sågad
885 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg
Utförande
Höjd

90x90
Grundmålad Vit, H: 2370 mm, Avrundad/Rakt sågad 885 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Limträstolpe från PLUS. Välj mellan olika längder och hur ändarna ska se ut.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 20368-13 |
| Färg | Grundmålad Vit |
| Utförande | Avrundad/Rakt sågad |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 2380 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Material | Trä |
| Typ | Stolpe |
| Dimension | 90x90 mm |
| EAN-nr | 5703393726087 |
