Omlimmad Profilstolpe PLUS 298 cm med 4 SpårSvart
879 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

298 cm med 4 Spår
Svart
879 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

När du väljer omlimmade stolpar får du en stolpe som är tillverkad av furu - tryckimpregnerad NTR klass A, vilket innebär att den är avsedd för nedgrävning. Stolpen limmas ihop av två träbitar för att minimera sprickbildning och skevhet samt säkerställa hållfasthet och formstabilitet.
Varumärke
PLUSBeskrivning
När du väljer omlimmade stolpar får du en stolpe som är tillverkad av furu - tryckimpregnerad NTR klass A, vilket innebär att den är avsedd för nedgrävning. Stolpen limmas ihop av två träbitar för att minimera sprickbildning och skevhet samt säkerställa hållfasthet och formstabilitet.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17770-15 |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Bredd | 9 cm |
| Längd | 298 cm |
| Höjd | 9 cm |
| Djup | 2,5 cm |
| Produkttyp | Stolpe |
| Yta | Tryckimpregnerat |
| EAN-nr | 5703393710857 |
