Pelare Nordingrå Trä Gran CylindriskBxHxD: 165x2650x165 mm
4 629 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
165 mm

Gran Cylindrisk
BxHxD: 165x2650x165 mm
4 629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Nordingrå TräBeskrivning
Cylindrisk pelare i gran.
Egenskaper
| Varumärke | Nordingrå Trä |
| Art.Nr. | 235 |
| Bredd | 165 mm |
| Djup | 165 mm |
| Typ | Pelare |
| Material | Trä |
| Höjd | 2650 mm |
| Färg | Trävit |


