
Rundstolpe JaboTryckimpregnerad Furu 100 procent PEFC HelpallDimension: 80x80 mm
159 kr/st 249 kr/stPris/frp 16 536:-
Spara 36 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Funkisstolpe i tryckimpregnerad furu. Grindstolpen är av NTR A-klassat virke, FSC®-certifierad och håller därmed en hög kvalitet och hållbarhet.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 34741 |
| Utförande | Dimension: 80x80 mm |
| Längd | 80 mm |
| Antal | 104 st/pall |
| Bredd | 80 mm |
| Typ | Rundstolpe |
| Höjd | 1800 mm |
| EAN-nr | 7392118347416 |
