Staketstolpe Fornorth Rund
fr.399 kr/stLägsta totalpris 1 990:-
fr.199 kr/stFrån 50 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fornorths högkvalitativa stängselprodukter garanterar en robust och hållbar lösning för rätt stängsel som passar dina behov. Den här staketstolpen är kompatibel med ett 100 cm högt stängselnät.
Varumärke
FornorthBeskrivning
Fornorths högkvalitativa stängselprodukter garanterar en robust och hållbar lösning för rätt stängsel som passar dina behov. Den här staketstolpen är kompatibel med ett 100 cm högt stängselnät.
Specifikationer:
- Stolpen monteras med betong i marken
- Tjocklek: 1,2 mm
- Diameter: 48 mm
- Varmförzinkad + pulverlackerad
- Den här staketstolpen är kompatibel med ett 100 cm högt stängselnät.
- Stolpen monteras med betong i marken
- Tjocklek: 1,2 mm
- Diameter: 48 mm
- Varmförzinkad + pulverlackerad
- Den här staketstolpen är kompatibel med ett 100 cm högt stängselnät.
Egenskaper
| Varumärke | Fornorth |
| Färg | Grön |
| Diameter | 48 mm |
| Material | Metall |
| Tjocklek | 1,2 mm |
| Typ | Staketstolpe |
| Garanti | 1 år |
| Höjd | 150, 170, 200 cm |
