Staketstolpe Skotte Garden ArkadSvart
Rek. pris 749 kr
638 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
GrindGrind Skotte Garden Arkad Svart
999 krStolpfundamentStolpfundament Skotte Garden Till Arkad/Rand Staket
179 krStaketstolpeStaketstolpe Skotte Garden Arkad Lång Svart
899 kr
Arkad
Svart
638 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svartlackerad stolpe av galvat stål. Kompletteras med träregel 45x45 mm. Stolpen har förborrade hål och träskruv för att fästa träreglarna medföljer. Perfekt staket att rama in din trädgård eller uteplats med. Stolparna förankras i underlag med hjälp av skruv.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Svartlackerad stolpe av galvat stål. Kompletteras med träregel 45x45 mm. Stolpen har förborrade hål och träskruv för att fästa träreglarna medföljer. Perfekt staket att rama in din trädgård eller uteplats med. Stolparna förankras i underlag med hjälp av skruv.
Egenskaper
- Hållbart material
- Modern design
- Enkel att montera
- Skruv för montering av reglar medföljer
OBS! Träreglar ingår ej, köps separat.
- Hållbart material
- Modern design
- Enkel att montera
- Skruv för montering av reglar medföljer
OBS! Träreglar ingår ej, köps separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 102110 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 100 mm |
| Längd | 900 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Produkttyp | Staketstolpe |
| Material | Stål |
| Serie | Arkad |
| EAN-nr | 7350125471036 |




