Stålstolpe PLUS 45x45 Varmgalvaniserad
fr.459 kr
fr.349 krSpara 24 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

45x45 Varmgalvaniserad
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Varmgalvaniserad stålstolpe med sko. Välj mellan olika höjder.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Djup | 45 mm |
| Material | Stål |
| Typ | Stolpe |
| Bredd | 45 mm |
| Dimension | 45x45 mm |
| Höjd | 950, 1320 mm |
| Färg | Stål |

