Stålstolpe PLUS 45x45 VarmgalvaniseradH: 950 mm
349 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
95 cm

45x45 Varmgalvaniserad
H: 950 mm
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
PLUSBeskrivning
Varmgalvaniserad stålstolpe med sko. Välj mellan olika höjder.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 20401-1 |
| Material | Stål |
| Höjd | 95 cm |
| Bredd | 4,5 cm |
| Typ | Stolpe |
| Färg | Stål |
| Höjd | 950 mm |
| Djup | 45 mm |
| Dimension | 45x45 mm |
| Bredd | 45 mm |
| EAN-nr | 5703393204011 |




