Stålstolpe PLUS Med Fot inkl. Bultar För TrappräckeSvart RAL 9005
619 kr
589 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

Med Fot inkl. Bultar För Trappräcke
Svart RAL 9005
589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stålstolpen med fot och snedfasad topp är utformad som ett tillval för dig som bygger en terrasstrappa med våra vangstycken. Med dessa fina stolpar och ett räcke kan du komplettera din utomhustrappa och göra det säkrare för alla att färdas på trappan.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Stålstolpen med fot och snedfasad topp är utformad som ett tillval för dig som bygger en terrasstrappa med våra vangstycken. Med dessa fina stolpar och ett räcke kan du komplettera din utomhustrappa och göra det säkrare för alla att färdas på trappan.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 204100-15 |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Vikt | 3,51 kg |
| Djup | 45 mm |
| Höjd | 871 mm |
| Material | Stål |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Stolpe |
| Bredd | 45 mm |
| EAN-nr | 5703393707734 |





