Stålstolpe PLUS Med Fot inkl. Stolpskydd/Bultar 4,5x4,5 cm SvartSvart RAL 9005
619 kr
589 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

Med Fot inkl. Stolpskydd/Bultar 4,5x4,5 cm Svart
Svart RAL 9005
589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Stålstolpe PLUS Med Fot inkl. Stolpskydd/Bultar 4,5x4,5 cm Svart.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 204080-15 |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Djup | 45 mm |
| Höjd | 1033 mm |
| Vikt | 3,524 kg |
| Bredd | 45 mm |
| Material | Stål |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Stolpe |
| EAN-nr | 5703393746467 |


