Stålstolpe PLUS Med Fot inkl. Stolpskydd/Bultar 4,5x4,5 cmLängd: 1320 mm
463 kr
440 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

Med Fot inkl. Stolpskydd/Bultar 4,5x4,5 cm
Längd: 1320 mm
440 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stålstolpar är ett bra alternativ till trästolpar eftersom de inte kräver något underhåll eller målning.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Stålstolpar är ett bra alternativ till trästolpar eftersom de inte kräver något underhåll eller målning.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 204020-1 |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Höjd | 1320 mm |
| Vikt | 4,124 kg |
| Djup | 45 mm |
| Material | Stål |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Stolpe |
| Bredd | 45 mm |
| EAN-nr | 5703393746412 |

