Stålstolpe PLUS Med Fot Svart
509 kr
484 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Med Fot Svart
484 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stålstolpar är ett bra alternativ till trästolpar eftersom de inte kräver något underhåll eller målning.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Stålstolpar är ett bra alternativ till trästolpar eftersom de inte kräver något underhåll eller målning.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 204010-15 |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Djup | 45 mm |
| Höjd | 960 mm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Stolpe |
| Vikt | 3,124 kg |
| Bredd | 45 mm |
| EAN-nr | 5703393746436 |

