
Stängselstolpe HORTUSArmeringsstål 8mm
fr.20 kr/stfr.25 kr/stPris/frp 500:-
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Stolpe tillverkade i armeringsstål med isolator och trådkrok på. Ytbehandlad med grundfärg. Används primärt till inhägnader av kreatur, för att förhindra små barn från att springa ut på vägen, eller som ett prisbilligt alternativ t.ex. att sätta upp trädgårdsstängsel med.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
|---|---|
| Art.Nr. | 106-288H |
| Material | Stål |
| Typ | Stängselstolpe |
| Diameter | 8 mm |
| Höjd | 1100 mm |
| Vikt | 0,41 kg |
| Bredd | 8 mm |
| Färg | Grön, Ljusgrå, Svart |
