
Stolpe Hortustill Glasstaket 150 cm
679 kr 769 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

till Glasstaket 150 cm
679 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Denna stolpe är designad för glasstaket med aluminiumskena och har en höjd på 150 cm. den kan användas som mellan-, slut- eller hörnstolpe tack vare de två avtagbara spårtäckarna.
Perfekt för olika ytor
montera lätt på hårda underlag som träaltan eller beläggningssten med expansionsbultar (säljs separat).
specifikationer
- färg: grå
- material: aluminium
- höjd: 158 cm
- bredd: 5 cm
- djup: 5 cm
montera lätt på hårda underlag som träaltan eller beläggningssten med expansionsbultar (säljs separat).
specifikationer
- färg: grå
- material: aluminium
- höjd: 158 cm
- bredd: 5 cm
- djup: 5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
|---|---|
| Art.Nr. | 116-049 |
| Färg | Grå |
| Material | Aluminium |
| Storlek | 150 cm |
| Typ | Stolpe |
| Dimension | 50x50 mm |
| Höjd | 158 cm |
| Höjd | 1580 mm |
| Längd | 5 cm |
| Vikt | 2,19 kg |
| Bredd | 5 cm |
| EAN-nr | 5705858061740 |
