Stolpe Hortus till Staketprofil Hörn
Rek. pris 459 kr
399 kr
30 dagars prisgaranti

till Staketprofil Hörn
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 249 kr

Hörnstolpe till profilstaket från Hortus som används för att sätta ihop flera sektioner med 90 graders hörn.
Varumärke
HortusBeskrivning
Hörnstolpe till profilstaket från Hortus som används för att sätta ihop flera sektioner med 90 graders hörn.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 101-679PC |
| Färg | Natur |
| Djup | 9 cm |
| Höjd | 270 cm |
| Material | Trä |
| Typ | Stolpe |
| Bredd | 9 cm |
| EAN-nr | 5705858724133 |
