Stolpe Hortus till Staketprofil Mellan
405 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Mellanstolpen är en h-stolpe med utfräsning på bägge sidor av stolpen så den kan användas till att sätta ihop flera sektioner.
Varumärke
HortusBeskrivning
Mellanstolpen är en h-stolpe med utfräsning på bägge sidor av stolpen så den kan användas till att sätta ihop flera sektioner.
Mellanstolpen har måtten: h: 270 x b: 9 x d: 9 cm.
specifikationer
- färg: natur
- material: trä
- produkthöjd cm: 270 cm
- produktbredd cm: 9 cm
- produktdjup cm: 9 cm
specifikationer
- färg: natur
- material: trä
- produkthöjd cm: 270 cm
- produktbredd cm: 9 cm
- produktdjup cm: 9 cm
Recensioner
Jörgen LVerifierad köpare
för 6 år sedanDet blev bra
+ Måttanpassade längd samt bultar
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 101-678 |
| Färg | Natur |
| Djup | 9 cm |
| Höjd | 270 cm |
| Längd | 9 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Stolpe |
| Vikt | 10 kg |
| Bredd | 9 cm |
| EAN-nr | 5705858050690 |



