



Dimension

med Knopp
Vit, 135 mm1 176 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Stolpe Jabo med Knopp är en elegant staketstolpe med rundad knopp. Stolpen har höjden 1290 mm.
Mått: 135x135 mm.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 26081 |
| Färg | Vit |
| Material | Trä |
| Serie | Arnö |
| Typ | Stolpe |
| Träslag | Gran |
| Dimension | 135x135 mm |
| Längd | 135 mm |
| Vikt | 9 kg |
| Bredd | 135 mm |
| Höjd | 1290 mm |
| EAN-nr | 7392118260814 |
