Stolpe Jabo Torö, Värmdö och Lidingö
fr.417 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Torö, Värmdö och Lidingö
417 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
JaboBeskrivning
Stolpe till Torö, Värmdö och Lidingö från Jabo.
Mått DxBxL: 50x50x1400mm
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Färg | Svart |
| Djup | 5 cm |
| Material | Metall |
| Typ | Stolpe |
| Bredd | 5 cm |
| Höjd | 105, 140 cm |
| Vikt | 5, 3,9 kg |

