Stolpe Nordingrå Trä Furu SvarvadBxHxD: 58x330x58 mm
89 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
58 mm
Höjd:
330 mm

Furu Svarvad
BxHxD: 58x330x58 mm
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Nordingrå TräBeskrivning
Svarvad furustolpe.
Recensioner
Kella NVerifierad köpare
för 2 år sedanKöpte fyra svarvade ben och byggde ihop dessa med brädor till min cembalo för att få en benställning som motsvarar hur benställningar på cembalo var på 1700-talet. Målade allt med brun betslack. Min cembalo hade tre enkla ben i original men fick med detta hemmabygge en mer klassisk design och gjorde det enklare vid transport av cembalon till konserter: bara att lyfta upp cembalon och lägga den i bakluckan på min kombibil med benställningen ovanpå. Dessutom står instrumentet nu betydligt mer stabilt än med originalets tre ben.
Valentina AVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabbt leverans, bra emballage, fina stolpar.
Björn LVerifierad köpare
för 2 år sedanProdukten uppfyller den förväntade föreställning mot hemsidan.
+ Uppfyller förväntningarna
JoakimVerifierad köpare
för 4 år sedanFantastiskt kvalitet! Bea service.
Jan-Erik LVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygg o fint svarvad
Egenskaper
| Varumärke | Nordingrå Trä |
| Art.Nr. | 115 |
| Bredd | 58 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Djup | 58 mm |
| Produkttyp | Stolpe |
| Material | Trä |
| Färg | Trävit |

