Stolpe Nordingrå Trä Gran SvarvadBxHxD: 130x800x130 mm
1 125 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
130 mm
Höjd:
800 mm

Gran Svarvad
BxHxD: 130x800x130 mm
1 125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Nordingrå TräBeskrivning
Svarvad granstolpe.
Egenskaper
| Varumärke | Nordingrå Trä |
| Art.Nr. | 131 |
| Bredd | 130 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 130 mm |
| Produkttyp | Stolpe |
| Material | Trä |
| Färg | Trävit |

