Stolpe NSH till Panelstängsel Ø 34 mm Grön
185 kr
159 krSpara 14 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

till Panelstängsel Ø 34 mm Grön
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Denna stolpe till panelstängsel mäter 150 cm i höjd och har en diameter på ø3,4 cm. utrustad med en plasthätta för extra skydd.
Varumärke
NSHBeskrivning
Denna stolpe till panelstängsel mäter 150 cm i höjd och har en diameter på ø3,4 cm. utrustad med en plasthätta för extra skydd.
specifikationer
- nettovikt i kg: 1.47 kg
- material: järn
- färg: grön (ral 6005)
- produkthöjd cm: 150 cm
- produktbredd cm: 3.4 cm
- produktdjup cm: 3.4 cm
- nettovikt i kg: 1.47 kg
- material: järn
- färg: grön (ral 6005)
- produkthöjd cm: 150 cm
- produktbredd cm: 3.4 cm
- produktdjup cm: 3.4 cm
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 102-010 |
| Färg | Grön |
| Höjd | 150 cm |
| Längd | 3,4 cm |
| Material | Metall |
| Typ | Stolpe |
| Vikt | 1,47 kg |
| Bredd | 3,4 cm |
| Dimension | Ø 34 mm |
| EAN-nr | 5705858031279 |

