Stolpe Palmako Massivt Trä 70x70 mmGrå tryckimpregnerad , 100 cm
199 kr
171 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå tryckimpregnerad
Höjd:
1000 mm
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Massivt Trä 70x70 mm
Grå tryckimpregnerad , 100 cm
171 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stolpe Palmako Massivt Trä är en stolpe i massivt trä som passar till Palmakos staket och vindskydd.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Stolpe Palmako Massivt Trä är en stolpe i massivt trä som passar till Palmakos staket och vindskydd.
OBS! Kan inte köpas och levereras separat, utan enbart tillsammans med vindskydd från Palmako.
Övrigt
- Färg: Grå tryckimpregnerad
Övrigt
- Färg: Grå tryckimpregnerad
Recensioner
Thobias LVerifierad köpare
för 1 år sedanStolparna är jättefina och snyggt målade. Kommer köpa fler i serien men längre.
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 100854 |
| Färg | Grå tryckimpregnerad |
| Höjd | 1000 mm |
| Vikt | 2,5 kg |
| Djup | 70 mm |
| Material | Gran |
| Produkttyp | Stolpe |
| Bredd | 70 mm |
| Träslag | Gran |
| Garanti | 5 år |
| Dimension | 70x70 mm |
| EAN-nr | 4743142057698 |

