Stolpe PLUS Skagen 90x90 mm Vit
649 kr
617 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Skagen 90x90 mm Vit
617 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Stolpe som passar till Skagen.
Egenskaper:
- Tillverkad i limmad furu
- Tryckimpregnerad NTR klass A för nedgrävning
- Stolpen är grundmålad 2 gånger i vitt
- Ena änden är rundad och den andra är spetsig
- Genomslag från tryckimpregneringen kan förekomma
- Tillverkad i limmad furu
- Tryckimpregnerad NTR klass A för nedgrävning
- Stolpen är grundmålad 2 gånger i vitt
- Ena änden är rundad och den andra är spetsig
- Genomslag från tryckimpregneringen kan förekomma
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 18146-13 |
| Material | Furu |
| Serie | Skagen |
| Höjd | 160 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Typ | Stolpe |
| Färg | Vit |
| Dimension | 90x90 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Bredd | 90 mm |
| EAN-nr | 5703393181466 |

