Stolphätta Kokille Pyra
fr.119 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pyra
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
KOKILLEBeskrivning
Stolphätta Kokille Pyra förenar snygg design med en smidig lösning.
Hättan är tillverkad av aluminium, monterad med en spik för snabb och enkel montering.
PYRA används som avslutning på fyrkantiga stolpar, och förlänger därmed stolpens hållbarhet samtidigt som den ger stolpen en elegant helhet.
PYRA används som avslutning på fyrkantiga stolpar, och förlänger därmed stolpens hållbarhet samtidigt som den ger stolpen en elegant helhet.
Egenskaper
| Varumärke | KOKILLE |
| Kategori | Staketstolpar |
| Material | Aluminium |
| Typ | Stolphätta |
| Färg | Grå, Svart |
| Höjd | 4,6, 44,6 cm |
| Längd | 7,8, 9,4, 10,4 cm |
| Storlek | 104 x 104 mm, 78 x 78 mm, 94 x 94 mm |
| Tjocklek | 7,8, 9,4, 10,4 cm |
| Vikt | 0,2, 0,12, 0,23 kg |
| Bredd | 7,8, 9,4, 10,4 cm |

